Кристиано Роналдо с гол №850 в кариерата си при разгром на Ал-Насър

роналдо насър ново поражение
11:18, 03.09.2023
Чете се за: 01:32 мин.

Португалската футболна звезда Кристиано Роналдо отбеляза гол №850 в кариерата си при победата на своя Ал-Насър над Ал-Хазъм с 5:1 като гост в мач от 5-ия кръг от първенството на Саудитска Арабия.

Роналдо се разписа в 68-ата минута, правейки резултата 4:1, преди Садио Мане да оформи крайното 5:1 десет минути по-късно.

За португалеца попадението е шесто в последните му три срещи, в които той записа и две асистенции. Ал-Насър пък е в серия от три поредни победи в първенството.

"Още едно страхотно представяне от отбора. Продължаваме да напредваме. 850 гола в кариерата и продължавам да броя", написа 38-годишният Кристиано Роналдо в социалните мрежи.

Останалите попадения за успеха на Ал-Насър реализираха Абдулрахман Гариб, Абдулах Ал Хайбари и Отавио, а за Ал-Хазъм почетен гол отбеляза Мохамед Бодамоси.

В класирането отборът на Ал-Насър заема 6-о място в първенството на Саудитска Арабия с 9 точки и изостава на 4 пункта от лидера Ал-Хилал.