Кристиано Роналдо с нов гол за шампионатна победа на Ал-Насър

Ал-Насър победи Ал Уехда с 3:1

23:00, 11.11.2023
Чете се за: 01:35 мин.
кристиано роналдо два гола победата насър духаил азиатската шампионска лига

Ал-Насър победи Ал Уехда с 3:1 в мач от 13-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. Кристиано Роналдо подпечата успеха на тима си с третия гол в двубоя.

Алекс Телеш даде аванс на гостите на стадион "Крал Абдул Азиз" в Мека още в 11-ата минута. До края на полувремето Абдулалех Ал Амри удвои аванса на тима си.

След почивката възпитаниците на Луис Кастро продължиха да бележат. Кристиано Роналдо записа името си сред голмайсторите и подпечата успеха на тима си.

Талиска също бе близо до попадение, но голът му бе отменен след намесата на ВАР заради засада.

Анселмо оформи крайния резултат в края на сблъсъка, а в добавеното време гол на резервата Абдулрахман Гариб също бе отменен поради засада.

Ал-Насър заема втората позиция в класирането с актив от 31 точки. Ал Уехда се намира на 9-ото място в подреждането с 16 пункта.

Реал Мадрид разгроми Валенсия на "Сантяго Бернабеу"
Илиян Филипов: БФС се опитва да прехвърли отговорността на Община Пловдив и на мен