Кристиано Роналдо се разписа, но Ал-Насър не успя да победи Ал-Раид

Вицешампионът започна сезона с равенство.

23:05, 22.08.2024
Чете се за: 01:07 мин.
кристиано роналдо щастлив съм насър съжалявам дойдох рано

Ал-Насър започна сезона в елита на Саудитска Арабия с равенство. Кристиано Роналдо се разписа за тима си, който стигна само до точка с Ал-Раид след крайното 1:1.

Амир Сайоуд бе близо да изведе домакините напред в резултата в 18-ата минута, но голът му бе отменен заради засада.

В 34-ата минута Кристиано Роналдо отбеляза първото шампионатно попадение за сезона за вицешампионите. Нападателят засече с глава центриране на Садио Мане.

Второто полувреме започна по кошмарен начин за Роналдо и компания. Аймерик Лапорте извърши нарушение и гостите получиха дузпа. Мохамед Фузаир възобнови равенството и заслужи точка за тима си.

До края на двубоя Андерсон Талиска стреля в дясната греда, а попадение на Роналдо бе отменено след намесата на ВАР заради засада.

За Ал-Насър предстои гостуване на Ал Файха, докато Ал-Раид посреща Ал-Кадисия.