Елитните отбори не победиха противниците си от Втора лига

22:19, 29.06.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Локомотив София Марек Дупница
Снимка: Startphoto.bg

Контролата между Крумовград и Монтана, играна на един от терените на "Евима" в Банско, завърши при резултат 1:1.

Привлеченият от ДЮШ на столичния Левски Виктор Димов откри резултата в 10-ата минута. Той засече центриране от дясно на Борислав Вакадинов. Ламин Тал възобнови равенството осем минути по-късно.

През второто полувреме и в двата отбора бяха направени много смени.

В друга контрола от деня Локомотив София отстъпи на Марек Дупница с 1:2. След нулево равенство преди почивката, дупничани започнаха ударно второто полувреме с голове в 48-ата и 58-ата минута. Ерик Манолков намали пасива на "железничарите" и оформи крайния резултат.