Крумовград се наложи над Ботев Враца с гол на Даниел Милянович

Даниел Милянович отбеляза победното попадение

19:25, 06.10.2023
Крумовград Ботев Враца
Снимка: Startphoto.bg

Крумовград победи Ботев Враца с минималното 1:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Даниел Милянович отбеляза победното попадение.

През първото полувреме на стадиона в пловдивския квартал "Коматево" домакините отправиха само един точен удар, като именно той донесе аванса на тима. След разбъркване в наказателното поле Даниел Милянович стреля от движение, за да гарантира трите точки за тима си.

След почивката врачани не успяха да стигнат до изравнително попадение. Янко Георгиев спаси удар на Момчил Цветанов, а гол на Луиз Соареш бе отменен заради засада.

Крумовград се изкачи до 8-ата позиция в класирането с актив от 17 точки. Ботев Враца се намира на 14-ото място в подреждането с 10 пункта.

Берое започна защитата на титлата си в баскетболния елит при жените с победа над Шоутайм
"Кмете, запиши си!": Кои са основните проблеми в Перник?