От ръководството на Лос Анджелис Лейкърс решиха да прехвърлят гарда Брони Джеймс в отбора от Джей лигата Саут Бей, съобщава MSN.
Синът на нападателя ЛеБрон Джеймс ще дебютира за фермерския клуб в събота, 9 ноември, в мач срещу Солт Лейк Сити. Лейкърс се надяват, че 20-годишният баскетболист ще натрупа състезателен опит и ще подобри уменията си с клуба.

Брони беше общо 55-ият избор в драфта на НБА през 2024 г. и направи своя дебют в НБА на 23 октомври при победа със 110:103 над Минесота, играейки заедно с баща си. В този мач той прекара почти 3 минути на паркета и направи една борба. Той игра и срещу Кливланд (110:134) и отбеляза 2 точки.
Активът на НБА Европа ще бъде десетки милиарди долара, обещаха от организацията
Финалът в НБА между Ню Йорк Никс и Сан Антонио Спърс е най-гледаният от 1998 година насам
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско