Лацио и Монца не излъчиха победител на "Стадио Олимпико"

лацио монца излъчиха победител стадио олимпико
10:39, 24.09.2023
Чете се за: 01:50 мин.

Отборите на Лацио и Монца завършиха наравно 1:1 в мач от петия кръг на италианската Серия "А", а и двете попадения на "Стадио Олимпико" паднаха преди почивката.

Домакините откриха резултата в 12-ата минута чрез Чиро Имобиле, който бе точен от дузпа, която бе отсъдена заради нарушение на Патрик Чурия.

Пет минути по-късно Дани Мота вкара гол за Монца, но той бе отменен заради засада.

Гостите все пак стигнаха до изравнително попадение в 36-ата минута, когато подаване по земя на Чурия стигна в наказателното поле до непокрития Роберто Галярдини и той с удар от движение реализира за 1:1.

Веднага след почивката Галярдини бе близо и до втория си гол, но този път остана на сантиметри от целта.

В 57-мата минута Лацио пропусна най-добрия си шанс да стигне до трите точки, след като удар на Имобиле се отби в гредата.

Четвърт час преди края гол на Монца за втори път бе отменен заради засада.

В класирането Лацио е на 15-о място с 4 точки, докато с пункт повече Монца е на 13-а позиция. Двата отбора са разделени от тима на Рома, който довечера гостува на Торино.

Пеевски: Руската църква да бъде отворена, ще осигурим необходимото за дейността на храма
Напрежение пред Руската църква, затвориха бул. "Цар Освободител"