Лацио се завърна към победите в Италия след успех над Фрозиноне

лацио завърна победите италия успех фрозиноне
10:55, 17.03.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Лацио прекъсна серията си от три последователни загуби в италианската Серия "А", след като в среща от 29-ия кръг надигра с 3:2 като гост на борещия се за мястото си в елита тим на Фрозиноне.

Пол Лирола даде аванс на домакините в 13-ата минута, но седем преди края на първото полувреме Матия Дзакани успя да изравни.

През второто полувреме в игра за "бианкочелестите" се появи Тати Кастеянос и аржентинецът набързо реализира два гола в 57-ата и 62-ата минута, с които донесе пълния обрат за своя тим.

Уалид Шедира намали пасива на "жълто-сините" двайсетина минути преди завършека на мача, но за повече момчетата на Еузебио ди Франческо нямаха сили и така те инкасираха 17-ото си поражение през сезона.

В класирането Лацио заема 9-ото място с 43 точки, а Фрозиноне е на 18-а позиция с 24 пункта, на една точка от спасителния бряг.

Българските състезатели спечелиха 192 медала в първия ден на турнира по таекуондо "Рамус София Оупън"