Ланс и Рен завършиха наравно в мач от втория кръг на френската Лига 1

ланс рен завършиха наравно мач втория кръг френската лига
10:06, 21.08.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Отборите на Ланс и Рен завършиха наравно 1:1 в среща от 2-ия кръг на френската Лига 1. Още в 3-тата минута Дейвер Мачадо се разписа с хубав изстрел от воле от границата на наказателното поле, с което даде аванс на Ланс.

Гостите обаче изравниха в 53-тата минута от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Арно Калимуендо. Бенжамен Буриго бе категоричен при изпълнението на наказателния удар за 1:1.

До края на срещата и двата тима имаха възможности да стигнат до победен гол, но ги пропиляха. Футболистите на Рен създадоха по-чистите положения.

Рен е на 3-то място в класирането с 4 точки. Докато Ланс има само точка и заема 14-та позиция.

Григор Димитров се изкачи с една позиция и от днес заема 19-о място в световната ранглиста