Ланс постигна комфортна победа като гост срещу Сент Етиен

По-рано днес Брест и Рен завършиха наравно 1:1.

ланс победи олимпик лион гост френската лига
23:23, 19.10.2024
Чете се за: 01:27 мин.

Тимът на Ланс се наложи над Сент Етиен с 2:0 при гостуването си в осмия кръг на френската Лига 1.

Гостите вкараха по един гол в двете полувремена за успеха. През първата част резултата откри полският национал Пжемислав Франковски след асистенция на Анди Диуф.

Десет минути преди края на редовното време Реми Лабо оформи крайното 2:0 за "червено-жълтите".

Ланс е на пето място в класирането, но има равен брой точки с третия Олимпик Марсилия, който е с мач по-малко. Новакът Сент Етиен е в долната половина на 13-а позиция.

По-рано днес Брест и Рен завършиха наравно 1:1. Участникът в Шампионската лига откри резултата от дузпа, изпълнена от Ромен Дел Кастило, в началото на втората част. В 87-ата минута гостите стигнаха до равенството, благодарение на Жота.

Брест е на девето място в класирането в 10 точки след слабия старт, а Рен е две позиция по-надолу с две точки по-малко.

Макс Верстапен записа първа победа от юни месец насам в спринтовото състезание за Гран при на САЩ в Остин