Левски: Крайно време е мачовете у нас да се свирят без страх и да се дават адекватни на игровото време продължения

левски крайно време мачовете нас свирят без страх дават адекватни игровото време продължения
17:42, 04.09.2023

От Левски изразиха претенции към даденото от съдията продължение на мача с Хебър снощи. "Сините" спечелиха с 1:0 с гол в добавеното време.

Позицията на Левски, публикувана на клубния сайт:

"На вниманието на съдийската комисия и футболната общественост:

ПФК Левски иска за пореден път да изкаже възмущението си от един неприятен факт – страхът да се дават адекватни продължения на мачовете у нас. От видеото, което сме предоставили на вашето внимание се вижда, че времето, в което играта е прекъсната през второто полувреме на двубоя с Хебър, е цели 11 минути. На фона на това главният рефер Васимир Ел Хатиб даде едва 4 минути. Подобно видео показахме и с "изявите" на Волен Чинков на мача с Локомотив (Пловдив).

Тогава Левски загуби, сега е от страната на победителите в мача с Хебър. Крайният резултат обаче няма никакво значение за нашата позиция, нито искаме да се оправдаем за нещо с нея, но е крайно време мачовете у нас да се свирят без страх и да се дават адекватни на игровото време продължения. Минали са едва 8 кръга, а вече трябва за втори път да обръщаме внимание на една и съща досадна грешка на съдиите, която се получава в почти всеки двубой. А знаем, че умният човек се поучава от грешките си от първия път."

След срещата Путин - Ердоган в Сочи: Зърнената сделка засега остава блокирана