Затъналият във финансова криза Левски е в напреднали преговори за нов генерален спонсор.
Става въпрос за австрийска компания "Щрабаг" (Strabag), която вече беше основен рекламодател на "сините" преди няколко години.
За последно логото на австрийския гигнат присъства на гърба на екипите на 26-кратните шампиони през сезон 2018/19, когато основен спонсор на тима бе VIVACOM.
До преди две години новоизграденият сектор "А" на стадион "Георги Аспарухов" носеше името "Strabag".
Според източници чуждестранната компания е готова да инвестира сумата от 3,5 милиона лева в Левски, което до голяма степен ще улесни работата на Наско Сираков, Тити Папазов и Павел Колев в издръжката на клуба.
Към момента Левски съществува главно заради феновете си, които дори вече поръчаха над 11 000 членски карти, но само с тяхната помощ клубът няма как да оцелее в дългосрочен план, тъй като освен текущите разходи, 26-кратните шампиони има и милиони левове задължения.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?