Носителят на Купата на България Левски обяви привличането на хърватския защитник Анте Блажевич.
26-годишният бранител беше представен от изпълнителния директор на "сините" Иво Ивков, който го разведе и из клубния музей. Договорът на Блажевич ще бъде за две години.
Хърватинът е роден в Сплит и футболният път логично стартира в местния Хайдук. Първият му професионален договор идва с белгийския Остенде през 2016 година, а оттам нататък следват престои в хърватския Юнак, немския Хилдесхайм, словенския Брежице и босненския Челик (Зеница).
За последно пък Анте Блажевич игра за друг клуб в Босна и Херцеговина - Железничар, където преминава през лятото на 2020 година.
На национално ниво Блажевич има мачове за част от юношеските и младежките гарнитури на Хърватия.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско