Почетният знак ѝ бе връчен от министър Найден Тодоров след концерта си във Велико Търново
Лили Иванова получи огърлие "Златен век" от Министерството на културата след концерта ѝ във Велико Търново. Отличието ѝ бе връчено от служебния министър Найден Тодоров за нейните заслуги към българската музика, която, както той посочи, е немислима без нея.
Минисърът отбеляза, че "присъдата" за всички българи ще бъде, че сме живели в "златния век" на Лили Иванова.
Призът беше изненада за любимката на няколко поколения българи и с присъщата си скромност тя благодари за високото отличие и пожела на всички здраве и любов.



Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец