Селекционерът на националния отбор на Литва Валдас Иванаускас няма да води от страничната линия своите момчета в утрешния мач срещу България.
Причината за отсъствието на Иванаускас е, че той е дал положителен тест за COVID-19 и не е успял да отпътува с отбора за София.
В негово отсъствие литовците ще бъдат водени от неговия помощник Томас Разанаускас. Самият той увери, че липсата на селекционера няма да се отрази по никакъв начин на отбора, тъй като той поддържа постоянна онлайн връзка със своите футболисти.
Междувременно Разнаускас допълни, че литовците са разучили добре отбора на България и са наясно със силните и слабите страни на селекцията на Ясен Петров.
Мачът България - Литва може да гледате утре вечер от 19.00 часа НА ЖИВО в ефира на БНТ 1 и онлайн на сайта bntnews.bg/sport!