Българският национал отново бе титуляр за Лийдс и остана на терена до края на срещата.

Лука Колеошо
Снимка: X / @FEFLOfficial
17:37, 14.09.2024
Чете се за: 00:42 мин.

Лийдс отстъпи с 0:1 в домакинството си на един от трите изпаднали отбора в Чемпиъншип Бърнли в мач от петия кръг на втората дивизия на Англия. Българският национал Илия Груев отново бе титуляр за йоркширци и остана на терена до края на срещата, но не успя да помогне на тима си да направи обрат.

Единственото попадение падна в 18-ата минута, когато Лука Колеошо се възползва от грешка в защитата на домакините и се разписа.

След почивката Груев и съотборниците му опитаха да стигнат поне до почетен гол, но нямаха късмет пред вратата на противника.

Българските национали по волейбол научиха групата си за световното през 2025 г във Филипините