Локомотив Пловдив записа победа в последната си контрола преди рестарта на Първа лига

14:08, 03.02.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Отборът на Локомотив Пловдив записа победа в последната си контрола преди подновяването на българския шампионат, след като надигра с 2:1 втородивизионния Марица Пловдив.

Проверката, играна на стадион "Локомотив", започна по-добре за гостите от Марица, които откриха резултата в 24-та минута чрез Веселин Марчев.

Отговорът на домакините обаче не закъсня и в 38-та минута Мартин Паскалев възстанови равенството в резултата.

Успехът на "черно-белите" пък осигури Педриньо, който беше точен за 2:1 малко преди края на редовното време.

По този начин футболистите на Александър Томаш приключват зимната си подготовка с баланс от две победи, едно равенство и четири загуби.

В първия си мач от пролетния полусезон Локомотив Пд приема Ботев Враца на 12 февруари (неделя) от 16.45 часа.

Лудогорец с последен ден на лагера в Турция
Румен Радев към служебните министри: Този втори мандат ще бъде още по-труден, проблемите са много, а очакванията - големи