18:27, 21.10.2023
Чете се за: 01:42 мин.
локомотив цска 1948 поделиха точките нулево реми надежда
Снимка: startphoto.bg

Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 не се победиха и завършиха наравно 0:0 в среща от 14-ия кръг на Първа лига, която се изигра в столичния квартал Надежда.

За нулевото реми определено могат да съжалят повече гостите, които бяха по-активни в търсенето на успеха, но липсата на достатъчно ефективност пред гола ги лиши от победата.

През второто полувреме момчетата на Николай Панайотов на няколко пъти бяха много близо до това да открият резултата, но Симеон Мечев изчисти от голлинията удар с глава на Елитон.

В добавеното време на срещата Видар Кяртансон получи златен шанс да донесе трите точки на "червените", но ударът му с глава отблизо премина покрай целта.

Така, двубоят между Локомотив София и ЦСКА 1948 завърши без победител, а това бе четвърти пореден мач за столичните "железничари" без допуснат гол във всички турнири, като така те събраха 14 точки и остават на 12-ото място в подреждането, докато бронзовите медалисти от последния шампионат са с 22 пункта на 7-ата позиция.