Даниъл Ками бе автор на победното попадение

22:21, 06.10.2023
Локомотив София
Снимка: Startphoto.bg

Локомотив София победи Берое с минималното 1:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Даниъл Ками отбеляза победния гол.

През първото полувреме старозагорци бяха по-активен в преден план. Александър Любенов спаси удари на Вини Трибуле, Сантиаго Годой стреля в дясната греда, а попадение на Енцо Ойос бе отменено поради засада.

След почивката "железничарите" стигнаха до успеха на стадион "Берое" в Стара Загора. Родриго Гарсия Ачинели спаси удар с глава на Калоян Кръстев, но Даниъл Ками се разписа при добавката с единствения точен удар за гостите.

Берое заема 9-ата позиция в класирането с актив от 14 пункта. Локомотив София се намира на 11-ото място с точка по-малко.