Ерик Манолков и Драгомир Петков вече не са част от "железничарите".
Локомотив София се раздели с двама свои футболисти, съобщиха от пресслужбата на клуба.
Става въпрос за 19-годишния атакуващ играч Ерик Манолков, който избра да продължи развитието си в отбора на Фратрия. Той е юноша на "железничарите" и записа 11 мача за първия отбор.
27-годишният вратар Драгомир Петков пък разтрогна договора си с локомотивци след само един мач с екипа на столичани.
"Здравейте, локомотивци. Дойде време да се разделя с моя любим отбор. Всичко става по мое желание. Мисля, че така ще е най-добре, за да играе по-редовно и да се развивам", сподели той във видеообръщение.
Под рамката отборът от квартал "Надежда" разполага с титулярния страж Александър Любенов и новото попълнение Мартин Величков.
Парагвай поиска обяснение от ФИФА заради ситуация с Джуд Белингам на Мондиал 2026
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив