Лопетеги дебютира с победа начело на Уулвърхямптън

09:31, 21.12.2022
Чете се за: 01:27 мин.
уулвърхямптън обяви назначението юлен лопетеги

Новият старши треньор на Уулвъхямпън отбеляза с победа началото на престоя си в Англия, след като неговият тим се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Лигата.

"Вълците" се справиха с третодивизионния Джилингам с 2:0 у дома, макар че трябваше да чакат близо 80 минути преди да отбележат първия гол в мача.

В крайна сметка точни за успеха бяха Раул Хименес в 77-ата минута и Раян Ейт-Нури, който пък се разписа в добавеното време.

Напред към четвъртфиналите на турнира продължават още съставите на Нюкасъл, Лестър и Саутхемптън.

"Свраките" победиха с минималното 1:0 у дома тима на Борнемут, докато Лестър елиминира отбора от Лига 1 МК Доунс след 3:0 на своя "Кинг Пауър Стейдиъм.

Най-трудно пък дойде успехът на Саутхемптън, който надигра с 2:1 след обрат друг тим от Лига 1 в лицето на Линкълн Сити.

Андрей Гюров: Има шанс за работещ вариант с втория мандат до местните избори
Адвокат по делото "Семерджиев": Приятелят на Симона Радева е разпознал колата на Семерджиев още на местопроизшествието