Лудогорец победи Царско село с 4 гола след почивката

десподов настроени сме победа дания
Снимка: ПФК Лудогорец
19:23, 16.10.2021

Лудогорец победи Царско село с 4:0 в мач от 11-ия кръг на родния елит.

Всичките попадения дойдоха през втората част. Те бяха дело на 4 различни голмайстора - Жосуе Са, Пиерос Сотириу, Алекс Сантана и Кирил Десподов. Новият треньор на "царете" Любослав Пенев претърпя поражение при завръщането си начело на тима.

Жосуе Са откри резултата в мача в 57-ата минута, след като засече с глава центриране на Кирил Десподов.

В 66-ата минута Пиерос Сотируи направи резултата 2:0, след като изпрати в мрежата избита топка от стража на гостите Янко Георгиев.

В 78-ата минута резервата Алекс Сантана вкара за 3:0 след плътен удар от границата на наказателното поле.

Крайното 4:0 бе оформено след точен удар, дело на Кирил Десподов.

Шампионът остава лидер в класирането с актив от 24 пункта, докато Царско село е последен с 6 точки.

Освободиха задържаните за издаване на фалшиви ковид сертификати във Велико Търново
Специално пред БНТ: Кой организира първите частни полети до Космоса?