Лудогорец продължава без проблеми за Купата на България

лудогорец продължава без проблеми купата българия
Снимка: ПФК Лудогорец
17:52, 28.10.2021

Отборът на Лудогорец продължава без проблеми за четвъртфиналите на Купата на България. „Орлите“ се наложиха с 3:1 над Локомотив Горна Оряховица в мач, който се игра на „Хювефарма арена“ в Разград.

Шампионите на България поведоха с два гола още преди почивката. Треньорът Станислав Генчев направи рокади в състава, пускайки в игра футболисти, на които разчита много по-рядко.

28-годишният нападател Ихинио Марин откри резултата още в 12-ата минута на срещата с чудесен удар от границата на наказателното поле. Елвис Ману удвои резултата в 38-ата минута.

Гостите от Локомотив ГО върнаха едно пЛудогорецопадение в 58-ата минута. След центриране от корнер, Георги Колев засече отблизо за 1:2.

В крайна сметка Мануел Шоу направи разликата още по-отчетлива в полза на Лудогорец в 79-ата минута, след като засече от зоната на дузпата за крайното 3:1.

Напред за четвъртфиналите продължава и Септември София, който победи с категоричното 4:1 Етър Велико Търново.