В края на двубоя Ел Мами Тетах стреля в дясната греда и пропусна да донесе успеха на кърджалии

21:02, 22.10.2023
Чете се за: 01:12 мин.
Лудогорец Арда Кърджали
Снимка: Startphoto.bg

Двубоят между Лудогорец и Арда от 14-ия кръг на Първа лига завърши при резултат 0:0.

През първото полувреме Симон Слуга спаси изстрел на Умар Сако.

Националът Спас Делев влезе в игра в 67-та минута и десет по-късно получи шанс да се разпише с глава. Центриране на Аслак Фон Витри бе засечено от нападателя в наказателното поле, но топката бе избита в ъглов удар.

Най-опасното положение след почивката отново бе на сметката на домакините на стадион "Арена Арда" в Кърджали. Ел Мами Тетах стреля в дясната греда след индивидуален пробив.

Лудогорец заема 5-ата позиция в класирането с актив от 24 пункта. Арда е 6-и в подреждането с точка по-малко.