Четирима различни голмайстори се разписаха за "орлите"

22:20, 08.10.2023
Лудогорец Спас Делев
Снимка: Startphoto.bg

Лудогорец победи Пирин Благоевград с 4:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Четирима различни голмайстори се разписаха за "орлите"

"Орлите" откриха резултата на стадион "Хювефарма Арена" в Разград още в 6-ата минута. Спас Делев даде аванс на шампионите, след като засече с глава центриране на Рик Джонатан.

След почивката "зелените" показаха класата си и отбелязаха още 3 попадения, за да подпечатат успеха си. Якуб Пьотровски удвои аванса на тима си, преди Руан Секо да изпрати топката в противниковата врата след продължително разбъркване в наказателното поле за 3:0.

Кайро Видал оформи крайния резултат, като копна топката покрай противниковия страж.

Лудогорец заема 4-ата позиция в класирането с актив от 23 точки. Пирин Благоевград остава на 13-ото място с 11 точки.