Още тази вечер тимът ще проведе първата си тренировка на клубната база.
Шампионите от Лудогорец дадоха старт на лятната си подготовка с традиционните медицински прегледи, които тази година се провеждат в напълно нов, високотехнологичен медицински кабинет, изграден на клубната база в Разград. Така "орлите" станаха първият клуб в България, който разполага с подобно модерно оборудване на своя тренировъчен комплекс.
Новото съоръжение позволява провеждането на пълни функционални и кардиологични изследвания. Кабинетът е снабден с последно поколение апаратура за тестове на сърдечна дейност, белодробна функция, мускулна сила, възстановяване и други ключови параметри, свързани с натоварването на професионалните спортисти.
Изследванията се осъществяват от един от най-добрите спортни кардиолози в страната – проф. Иван Груев, в тясно сътрудничество с д-р Виктория Димирова и разградската клиника "Респиро".
Кабинетът ще бъде използван регулярно както от представителния отбор, така и от втория, третия, женския и всички юношески тимове на Лудогорец.
Още тази вечер тимът ще проведе първата си тренировка на клубната база.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив