Любослав Пенев: Днес ни се изплъзнаха точките, но за малко

Любослав Пенев
Снимка: startphoto.bg
21:38, 24.11.2023
Чете се за: 02:27 мин.

Треньорът на Хебър Пазарджик - Любослав Пенев трябваше да преглътне четвърти пореден мач без победа, след като в 18-ия кръг футболистите му отстъпиха с 1:2 на Берое. Хебърци са спечелили само една точка в този период и се нарежда на 9-о място с 20 точки.

"Ние изиграхме и първото, и второто полувреме добре – на ниво. През първото отстъпвахме 0:1, но второто започна много добре. Изравнихме 1:1, инициативата беше в нас през цялото време и това, което липса, е първо концентрации в определени моменти. Най-напред пред нашата врата и разбира се, за да побеждаваме и да печелим точки, трябва да реализираме положенията пред противниковата врата. Това е. Много ясно и много точно", коментира специалистът.

Попитан какво е положението в Хебър и дали не са се отразили липсващите играчи на представянето днес, Пенев каза:

"Няма никакъв проблем в това, че сме имали отсъстващи. Аз разчитам на абсолютно всички футболисти и те са хора, които са готови да изиграят тука един добър мач. Това е. Напрежение? От какво? Няма от какво. Моите футболисти играха добре и на едно нормално ниво. Познавам им качествата и затова давам такава оценка. Просто в определени моменти трябва да бъдем много концентрирани. Рецептата за излизане от тази мини серия от лоши резултати е работа. Това съм го казвал винаги. Не навеждаме глава и продължаваме. От утре отново. Имаме следващ мач, купата, ще дойдат точките. Днес ни се изплъзнаха точките, но за малко. Първо предстои друг мач от първенството, после идва за Купата с Левски, но нека гледаме един след друг".

Личностно развитие: Подкрепа за децата със специални потребности
Христо Петров: Вътрешният министър трябваше да осъди полицаите, упражнили насилие на протеста