Манчестър Сити напусна Купата на лигата след дузпи

манчестър сити напусна купата лигата дузпи
07:39, 28.10.2021
Чете се за: 00:55 мин.

Отборът на Манчестър Сити отпадна след изпълнение на дузпи от Уест Хем в 4-ия кръг на Купата на лигата. „Гражданите“ са победители в надпреварата за последните четири издания.

В сряда вечерта обаче тимът, воден от Хосеп Гуардиола, напусна надпреварата на ранен етап, без да успее да защити трофея.

Двата отбора не намериха начин да си вкарат попадение в редовното време, а по регламент веднага се пристъпва към изпълнение на дузпи. При тях домакините от Уест Хем се оказаха по-хладнокръвни за 5:3.

Манчестър Сити няма да вземе участие на четвъртфиналите на надпреварата от 2016 година.

Другите резултати от сряда:

Бърнли – Тотнъм 1:0

Лестър – Брайтън 2:2 и 4:2 след дузпи

Престън – Ливърпул 0:2

Стоук – Брентфорд 1:2

Световната шампионка по лека атлетика от 1987 г. Гинка Загорчева: Умеех да се състезавам в решителните моменти
14:55, 26.04.2024
Чете се за: 06:42 мин.
Гледайте Световната купа по модерен петобой в Будапеща, от четвъртък до събота по БНТ 3
14:50, 26.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Красимир Балъков: Дори и да минем през баражи, няма да има проблем да запазим статута си в Първа лига
14:31, 26.04.2024
Чете се за: 05:32 мин.
Десислава Ангелова намери място във финала на скиф на европейското първенство по гребане в Сегед
13:58, 26.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Янаки Милев е полуфиналист на тенис турнир в Анталия
13:42, 26.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Хамамет (Тунис)
Чете се за: 01:47 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже НА ЖИВО по БНТ 3
12:30, 26.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Спортни новини 26.04.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 26.04.2024