Манчестър Юнайтед се класира на четвъртфиналите в Купата на Англия с гол на Каземиро

Победното попадение дойде в предпоследната минута на редовното време

23:41, 28.02.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Каземиро Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед победи Нотингам Форест с минималното 1:0 в осминафинален мач за Купата на Англия. Каземиро отбеляза победното попадение.

През първото полувреме "червените дяволи" диктуваха случващото се на терена на стадион "Сити Граунд" в Нотингам, но не откриваха начин да преодолеят противниковата отбрана.

След почивката гостите продължиха да атакуват, а трудът им се отплати в 89-ата минута. Каземиро засече с глава центриране в наказателното поле от пряк свободен удар на Бруно Фернандеш.

В следващия кръг възпитаниците на Ерик тен Хаг ще се изправят срещу Ливърпул. Сблъсъкът противопоставя двата най-титулувани отбора в Англия.