Манчестър Юнайтед се наложи над Ланс след обрат на "Олд Трафорд"

Манчестър Юнайтед Ланс Факундо Медина Мейсън Маунт
17:06, 05.08.2023

Манчестър Юнайтед победи у дома Ланс с 3:1 в приятелски мач.

В 23-ата минута на двубоя на стадион "Олд Трафорд" Флориан Сотока даде аванс в полза на гостите от Франция с прехвърлящ удар близо до централната част на терена, но четири минути след почивката Антъни изведе Маркъс Рашфорд и английският национал изравни резултата.

В 53-ата минута, при бърза контра, Алехандро Гарначо асистира за Антъни, който даде аванс в полза на 20-кратните шампиони на Англия.

Каземиро оформи крайното 3:1 в 59-ата минута. Бразилецът отклони топката във вратата на Ланс след центриране от фаул на Люк Шоу и удар с глава на Маркъс Рашфорд.

Феновете по трибуните бяха приятно изненадани, след като преди първия съдийски сигнал на терена се появи новото попълнение на "червените дяволи" Расмус Хойлунд.

В първия кръг на новия сезон Юнайтед ще играе у дома срещу Уулвърхямптън на 14 август.