Манчестър Юнайтед загуби Хари Магуайър за няколко седмици

Хари Магуайър беше оставен извън състава на Англия от мениджъра Лий Карсли за мачовете от Лигата на нациите срещу Гърция и Финландия през октомври.

ерик тен хаг отказва хари магуайър фред лятото
Снимка:
17:04, 08.10.2024

Хари Магуайър няма да играе за Манчестър Юнайтед в продължение на "няколко седмици" заради контузията, която получи в неделя. Защитникът на "червените дяволи" трябваше да получи медицинска помощ от терена в самия край на първото полувреме при равенството 0:0 на срещу Астън Вила.

"Разочарован съм, че получих контузия. Ще бъда извън терена за няколко седмици, но ще се завърна още по-силен", написа английският национал в профила си в социалната мрежа Инстаграм.

Срещу отбора от Бирмингам 31-годишният Магуайър започна като титуляр едва за трети път през сезона във Висшата лига. Бранителят влезе от резервната скамейка в двубоя срещу Порто в Лига Европа през миналата седмица и отбеляза изравнителен гол в последната минута.