По случая е образувано досъдебно производство
Митническите служители на МП "Капитан Андреево" откриха 28 пакета с марихуана в резервоар на лек автомобил, излизащ от страната.
На 26.04.2025 г. на митническия пункт пристига лек автомобил с българска регистрация. Шофьорът с българско гражданство, който пътува сам от България за Турция, заявява пред митническите служители, че не пренася стоки за деклариране.

Превозното средство е селектирано за щателна митническа проверка, включително с рентген. При последвалия физически контрол в резервоара на автомобила са открити 28 вакуумирани полиетиленови пакета, съдържащи суха зелена листна маса.
Направен е полеви наркотест, който показва реакция на марихуана.
Пакетите с общо бруто тегло 7.520 кг са на стойност 120 320 лева по цени за нуждите на съдопроизводството.
По случая е образувано досъдебно производство от разследващ митнически инспектор под надзора на Окръжна прокуратура – Хасково.
След акция срещу наркоразпространението задържаха наркотична течност за вейпове
Кметът на Лом е с повдигнато обвинение за търговия с вот, предлагал 50 евро за глас
Роботът Робърт танцува на "Бангаранга" и прогнозира какъв ще бъде финалът на "Евровизия 2026"