Вицепремиерът и външен министър Мария Габриел имаше срещи с посланиците на България във Ватикана, САЩ и Албания. Това съобщи Габриел във Фейсбук.
Тя се срещна с посланика на България във Ватикана Богдан Паташев, като му благодари за успешния мандат.
Стратегическият диалог със САЩ е водещ приоритет във външната ни политика, написа Габриел по повод срещата си с посланика на България във Вашингтон Георги Панайотов.
Вицепремиерът и външен министър се срещна още с посланика на страната ни в Албания Ивайло Киров. Тя му благодаря му за конструктивните идеи и работа по тях.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра