Марсилия с пети пореден успех в "Лига 1"

13:21, 05.12.2020
Чете се за: 00:28 мин.

Отборът Лазурния бряг продължи победната си серия във френската "Лига 1", след като се наложи с 2:0 като гост на Ним в мач от 13-ия кръг.

С петия си пореден успех марсилци се доближиха само на точка от лидера Пари Сен Жермен, който гостува тази вечер на състава на Монпелие.

Любопитното е, че гостите останаха без своя треньор Андре-Вилаш Боаш, който бе изгонен от резервната скамейка в 41-та минута заради невъздържана реакция.

Въпреки това марсилци взеха своето през втората част. Дарио Бенедето откри резултата в 57-та минута, след като бе изведен зад отбраната на домакините.

Домакините останаха с човек по-малко точно двадесет минути след това, когато за втори жълт картон бе изгонен Андрес Кубас.

Крайния резултат оформи Валер Жармен в 84-та минути, оползотворявайки хубаво подаване на Морган Сансон.

Отиде си Матей Тодоров - дългогодишен директор на Телевизионния център на БНТ във Варна
Хебър надигра Марек у дома и оглави еднолично "Суперлигата"