Това бе четвърта поредна победа за българката, която преди това премина през квалификациите.
Мелис Расим се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българката разгроми в първия кръг на основната схема с 6:0, 6:4 Нока Юрич от Словения. Срещата продължи 75 минути.
Расим спечели убедително първия сет, а във втория направи обрат от 2:4 до 6:4. Преди този мач тя постигна и три поредни победи в квалификациите.
Във втория кръг Расим ще играе срещу Джоел Лили Софи Стър от Германия.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите