Мегазвездата на Барселона - Лионел Меси може да остане в каталунския отбор още един сезон, съобщи "Марка".
Аржентинецът наистина е искал да напусне клуба, когато негов президент бе Хосеп Мария Бартомеу.
Според изданието в момента капитанът на Барса е крайно разочарован от постоянните слухове за неговото бъдеще.
На него не му харесват и коментарите на Пари Сен Жермен и колажите с негова фланелка на френския клуб в местните медии.
Лионел и баща му Хорхе на този етап не приемат предложения от други клубове. Решението за бъдещето на футболиста ще зависи от това кой ще стане президент на Барселона.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"