Голямата звезда на испанския гранд Барселона - Лионел Меси направи първата си тренировка с тима, след като в края на август изрази желанието си да напусне клуба.
В крайна сметка аржентинският национал обяви, че ще остане при каталунците, само защото трябва да плати 700 милиона евро неустойка, ако иска да си тръгне.
Шесткратният носител на "Златната топка" пропусна старта на предсезонната подготовка на отбора под ръководството на новия наставник Роналд Куман, включително и задължителните тестове за COVID-19 на всички играчи преди осем дни.
Той, обаче, взе участие в днешното занимание, като пристигна преди всички свои съотборници на базата "Жоан Гампер".
Барселона ще изиграе две контролни срещи с Химнастик на 12 септември и Жирона четири дни по-късно, преди първия си мач от новия сезон в Ла Лига срещу Виляреал на 27 септември.
Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на турнир по бадминтон в САЩ
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата