Милан продава вратарски екипи с името на Жиру след героичните му изяви под рамката на вратата

милан продава вратарски екипи името жиру героичните изяви рамката вратата
12:24, 09.10.2023
Чете се за: 01:40 мин.

Феновете ще имат възможността да си купят вратарски екип на Милан с името на Оливие Жиру, отпечатано на гърба, съобщи клубът от Серия А след героичните изяви на нападателя под рамката на вратата при победата с 1:0 срещу Дженоа в събота.

Вратарят на Милан Майк Менян получи червен картон в края на добавеното време и тъй като отборът бе изчерпал правото си на смени, се наложи полеви играч да застане на вратата. С тази отговорност се нае Жиру, който направи ключово спасяване в самия край и помогна на Милан да запази крехкия си аванс в резултата.

Милан добави Жиру в състава към списъка с вратари на първия отбор на своя уебсайт.

"Оливие Жиру стана част от историята на Милан, като смело защити вратата на Милан в последните минути на мача на росонерите срещу Дженоа“, се казва в изявление на Милан.

Интересът на феновете е огромен, като първата партида с домашната вратарска фланелка в официалния магазин на Милан беше разпродадена за часове.

Първият турнир на сабя и шпага за Купа България излъчи своите шампиони
Паника, писъци и изстрели в Израел: 260 от жертвите са убити на музикален фестивал