Милан с разгромен успех в контролите

23:10, 27.07.2022
Чете се за: 01:40 мин.
години късно милан отново триумфира серия

Шампионът на Италия Милан записа втория си успех по време на лятната подготовка, след като разби с 5:0 в приятелска среща Волфсбергер.

Двата тима се изправиха един срещу друг в Клагенфурт, Австрия и очаквано "роосонерите" доминираха изцяло срещу четвъртия от изминалото първенство в австрийската Бундеслига.

Голове на Рафаел Леао и Анте Ребич в края на първата част дадоха солиден аванс на момчетата на Стефано Пиоли, а след почивката разликата продължи единствено да нараства.

Жуниор Месиас, Ясин Адли и Матео Габия бяха точни само в рамките на девет минути между 57-ата и 66-ата, за да оформят крайния резултат 5:0.

В следващата си проверка носителите на "Скудето" ще се изправят срещу Олимпик Марсилия, а това ще се случи в неделя (31 юли).

Междувременно испанският Атлетико Мадрид също записа разгромен успех в първата си контрола за лятото. "Дюшекчиите" на Диего Симеоне удариха с 4:0 третодивизионния испански Нумансия.

Два гола на Александра Поп пратиха Германия на финала на Евро 2022
Националките до 19 години с трета поредна загуба на Европейския младежки олимпийски фестивал