Милан стартира контролите с успех срещу Кьолн

09:15, 17.07.2022
Чете се за: 01:42 мин.
милан стартира контролите успех кьолн

Шампионът в Серия "А" за изминалия сезон Милан започна предсезонната си подготовка с победа в контролите, след като надигра с 2:1 немския Кьолн.

Двубоят, който се проведе на "Райненергищадион" в Кьолн донесе на момчетата на Стефано Пиоли и трофея от приятелския турнир "Телеком къп".

Оливие Жиру осигури комфортен аванс на "росонерите" още до почивката, след като беше точен на два пъти в 16-ата и 36-ата минута.

В края на редовното време "козлите" стигнаха до почетен гол чрез Флориан Диц, но за повече домакините нямаха време и така трябваше да преглътнат загубата.

Големият съперник на Милан Интер пък започна в предсезонните мачове с равенство 2:2 срещу френския Монако. Попадения на Александър Головин и Висам Бен Йедер дадоха аванс от два гола на монегаските до 30-ата минута, но Роберто Галярдини в 42-ата и Кристиян Аслани в 60-ата минута бяха точни за Интер, за да помогнат на "нерадзурите" да избегнат поражението.

Челси започна с успех лятното турне в САЩ
Земеделският министър: Проверяваме стриктно пшеницата от Украйна, няма да допуснем зърно с лошо качество