Минимален успех за Славия над Арда в първия мач от кръга

Славия
Снимка: ПФК Славия
19:12, 02.04.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Славия победи Арда с 1:0 в първия мач от 25-ия кръг на родния футболен елит. Йон Бакеро донесе успеха на столичани с гол след почивката.

През първата част гостите отправиха единствения точен удар. Светослав Вуцов спаси изстрел на Давид Кики.

След паузата Йон Бакеро откри резултата в 66-ата минута. Испанецът получи топката в наказателното поле с груб към противниковата врата. След добро първо докосване се обърна и отправи силен удар за 1:0. Това пък бе единствения точен удар за второто полувреме.

Славия се изкачи до 5-ата позиция в класирането с актив от 36 точки. Арда е на 9-ото място в подреждането с 28 пункта.

Едмонд Назарян и Кирил Милов ще спорят за титлите на Евро 2022
Денков: Щом Андрей Гюров е защитил легитимно доктората си, по-нисшите степени не се оспорват