Министърът на здравеопазването - Кастадин Ангелов, отговори на призива на привържениците на ЦСКА-София и Локомотив (Пловдив) стадионите в България да бъдат отново отворени са посещение по време на двубоите от първенството.
"Нека футболните фенове, аз ги наричам привърженици, да бъдат спокойни. В добра комуникация сме с министерството на спорта. Готови сме да водим разговори. Ще ви кажа, че футболните привърженици са с различен темперамент от хората, които ходят в моловете. Никой ни бива да се съмнява в необходимостта от мерките, които въвеждаме", заяви министър Ангелов.
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща пряко по БНТ 3
Джордж Лазаров приключи участието си в четвъртфиналната фаза на турнир в Сърбия
Яник Синер ще срещне сърбин на старта в Уимбълдън, Новак Джокович ще премери сили с китаец
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души