Младежи стреляха по автомобил в центъра на Казанлък. Счупен е задният прозорец на колата. Сигнал за стрелбата е подала жена, станала свидетел на случката.
Според нея младежите са били непълнолетни. Пистолетът не е бил боен, вероятно е бил въздушен или с пластмасови топчета. Полицията издирва извършителите.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг