Монако и Ланс не излъчиха победител в първия неделен сблъсък от Лига 1

Лошият терен на стадион Луи II в Княжество Монако беше основната тема на журналистите.

Снимка: X / @RCLens
18:53, 01.09.2024

Монако стъпи накриво у дома с Ланс и в среща от третия кръг на френската Лига 1 трябваше да се задоволи с равенство 1:1, след като в първите два мача постигна победи.

Лошият терен на стадион Луи II в Княжество Монако беше основната тема на журналистите, които отразяваха срещата, а и преди почивката двата тима не показаха кой знае какво.

В крайна сметка головете паднаха в края на срещата. Денис Закария откри резултата за Монако в 84-ата минута, разписвайки се след подаване на Кайо Енрике от ъглов удар.

Равенството беше възстановено в 4-ата минута на добавеното време, когато Пшемислав Франковски вкара от дузпа за Ланс.

И двата отбора имат вече по 7 точки, като заедно с Марсилия и Нант са се подредили на първите четири места в класирането.

След откритите тела на 6 заложници в Газа - призиви към Нетаняху за сделка с Хамас