Националът бе най-резултатен за чистия успех като гост на Кан.
Националът Димитър Димитров и неговият Монпелие се класираха на четвъртфинали за Купата на Франция. Димитров и съотборниците му надделяха като гости над Кан с 3:0 (25:23, 25:19, 25:23) в осминафинален двубой.
Диагоналът на националния отбор на България реализира 14 точки (1 блокада). 13 точки добави Есекиел Паласиос (1 ас, 1 блокада). За Кан Марко Пиероти се отчете с 13 точки, 10 точки добави Омар Билино (1 ас, 3 блокади).
Само преди около месец двата тима отново се срещнаха и Монпелие надделя в пет гейма.
Съперникът за четвъртфиналите ще стане ясен по-късно.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)