ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Терористична атака с жертви в Йерусалим
Чете се за: 00:45 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Монтана не остави шанс на Локомотив Пловдив във волейболното първенство

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:10 мин.
Спорт

Най-резултатен в полза на победителите стана Василий Молотков с 22 точки.

ВК Монтана - ВК Локомотив Пловдив
Снимка: БТА
Слушай новината

Монтана победи с 3:0 (25:19, 25:22, 25:15) у дома Локомотив Пловдив в първи мач от седмия кръг в шампионата на България по волейбол при мъжете.

Домакините контролираха събитията на полето през цялата среща и имаха съвсем леки затруднения в третия гейм. Тогава пловдивчани не допуснаха голяма разлика в резултата, но в самия край пропуснаха възможности за изравняване на резултата.

Най-резултатен в полза на победителите стана Василий Молотков с 22 точки, докато Тодор Вълчев се отличи с 9 точки за Локомотив.

Монтана е на четвърто място във временното класиране, докато "черно-белите" заемат пета позиция.

В друга среща от кръга домакинът Хебър се наложи с 3:1 (25:19, 25:19, 20:25, 25:16) срещу Черно море. Пазарджиклии записаха първия си успех през кампанията, но все още са на 12-то място. Варненци са на деветата позиция до момента.

В събота шампионът Левски София гостува на Берое 2016.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?