По повод медийните публикации за изгорено българско знаме в село Вевчани в Република Северна Македония, вицепремиерът Екатерина Захариева разпореди на българския посланик в Скопие Ангел Ангелов да изрази пред правителството на Република Северна Македония силното ни възмущение от този вандалски акт.
Посланик Ангелов вече направи остър устен демарш в МВнР на Република Северна Македония, съобщават от Външно министерство.
Антиправителствен протест в Сърбия: Демонстрантите в Кралево призовават към предсрочни избори
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи