"Граждански мегдан" – така се нарича импровизирана трибуна от дървени палети, издигната днес на блокирания от демонстранти Орлов мост.

От нея всеки желаещ може да изрази своята гражданска позиция, твърдят организаторите на протестите, които вече поредна нощ блокират ключовото столично кръстовище.

София на практика остава с парализиран трафик, защото и друго столично кръстовище, това при "Цар Освободител", осъмна с палаткови лагери.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата