Турнирът е от петък до неделя в сръбската столица.
Най-добрите български състезатели по спортна стрелба заминават утре за участие в силния международен турнир Гран При Белград на пневматично оръжие.
В сръбската столица ще участват олимпийската вицешампионка от Токио 2020 Антоанета Костадинова, Мирослава Минчева, Лидия Ненчева, Адиел Илиева, Самуил Донков, Кирил Киров, Николай Панов и Христо Ненов на пистолет, както и състезателите на пушка: Антон Ризов, Таня Ризова, Георги Канев, Ваниела Андонова и Косара Додова.
Водач на българската група е Христо Маринов.
Турнирът е от петък до неделя в Белград. В надпреварата ще се включат и други български състезатели, които ще бъдат на разноски на клубовете си.
Директори на задлъжнели болници със заплати, по-високи от на министъра на здравеопазването
Протестиращите млади лекари: Директор на дирекция в МЗ взема 4 пъти повече от лекар-специализант
Цистерни с мляко са блокирани на границата с Румъния заради нови изисквания на БАБХ