#Кирил Киров

Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
17:50, 06.05.2024 (обновена)
Чете се за: 02:37 мин.
Кирил Киров остана осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
10:11, 04.05.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Киров влезе във финала на 10 м пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
16:58, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Триото на България на 10 м пистолет при мъжете остана на точка от финала на eвропейското първенство по спортна стрелба
20:50, 02.03.2024
Чете се за: 00:52 мин.
България остана без финалисти в миска на пистолет на европейското първенство по спортна стрелба в Унгария
20:34, 01.03.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Кирил Киров е стрелец №1 за годината в класацията на Български стрелкови съюз
16:43, 21.12.2023
Чете се за: 04:10 мин.
Президентът на Международната федерация по спортна стрелба поздрави Весела Лечева за бронза на Кирил Киров
15:46, 17.08.2023
Чете се за: 01:17 мин.
Кирил Киров спечели бронзов медал на световното първенство по спортна стрелба в Баку
12:48, 17.08.2023
Чете се за: 02:07 мин.
Антоанета Костадинова и Кирил Киров останаха 15-и на 10 метра пистолет на европейското в Талин
14:56, 10.03.2023